/  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
KURUMSAL ÇÖZÜMLERİMİZ /

Yönetim Danışmanlığı

Yönetim Danışmanlığı ile Şirketleriniz Karlılaşsın!

 

 

Tüm Yönetim Danışmanlarımızın amacı temel misyonumuza uygun biçimde yerel değerler ve evrensel kavramlar çerçevesinde, tüm kurum ve kuruluşların daha iyi yönetilmelerine, daha etkin ve verimli faaliyetler ile sürdürülebilir büyümelerine katkıda bulunacak ortamları oluşturmaktır. 

Ölçümlenebilir sonuçlarla işi tanımlanabilir kılmak önceliğimiz. Tanımlanmış ve ölçümlenmiş işlerin iyileşmeye açık yönlerine çalışırken büyümenin ve gerekirse dönüşümün getireceği büyük faydaları yönetimlere gösterme şansı eminim ki bizim gibi tüm meslektaşlarımızı hepimizi heyecanlandırmakta. Çok sevdiğimiz bir tanım; işler döngülerden oluşmaktadır.

Aşılamayan sürekli başa saran ve ilerlemeyi engelleyen bir döngüden kurtulmanın yolu nedir? Biraz zaman gerektirse de o döngünün bir yerini tanımlamak ve yerden kırılarak dümdüz ileri olarak kabul edeceğiniz tarafa yürünmesidir.

Kurumsal dönüşüm, yönetim danışmanlığı çalışmalarımızın bir bölümü işletmeyi baştan tanımlayarak ve iş engelleyici sadece uygulama döngülerini kıracak ve sürekli gelişim sağlayacak bir planla – uygula – kontrol et – önlem al döngüsüne geçirmek işletmeyi verimli büyüyen bir yapıya dönüşmesini sağlamaktır.

 

 

 

 

 

Yönetim Danışmanlığı Hakkında Ayrıntılı Bilgiyi Adenyum Teknoloji'den Alabilirsiniz!

 0262 341 51 50 


Site Yönetimi Adenyum Tek. San. İç ve Dış Tic. A.Ş. l Yazılım K7
EN