/  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
KURUMSAL /

Adenyum Hakkında

Şirketimiz 2017 yılında Akredite Kobi Danışmanı Öğretmen Serkan Seyhan ve Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Mustafa Şahin’in ortaklığıyla Kocaeli’de faaliyetlerine başladı. Ticari yaşamını Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Kampüsünde devam ettirmektedir. "Çözüm Üretir… " sloganıyla çıktığımız yolumuza bugün yüzün üzerinde kuruluşun yönetim süreçlerine değer katarak devam ediyoruz. Kuruluşların en az  zamanda en az maliyetle ve en çok kaliteli şekilde hedeflerine ulaşmada katkı sağlıyoruz.

Şirket ortaklarını geçmiş iş yaşamından getirdiği tecrübeleri ve başarıyla Adenyum Teknoloji hızla tüm ülkemizde tanınmakla kalmadı, uluslararası dev firmalarında bilişim, teknoloji ve yönetim danışmanlığı alanlarında tedarikçi statüsüne ulaştı.

 

Adenyum Teknoloji olarak müşterilerimize danışmanlık hizmeti veriyoruz. Öncelikle müşterinin ulusal ve uluslararası fonlardan maksimum düzeyde istifade etmelerini sağlıyoruz. Bunun için alanında uzman tecrübeli Kosgeb, Tübitak, Ticaret Bakanlığı, AB, Kalkınma Ajansları mevzuatını iyi bilen ve bu kurumlara proje yazıp yönetebilecek ekipler ile çalışıyoruz. Diğer bir yetkinliğimiz ise yönetim danışmanlığıdır. Kuruluşların bütçe yönetimine geçmelerini sağlar, 5S metodoloji ise çalışma alanlarının tertip düzenini sağlayarak müşteri ve çalışanlar için daha verimli alanlar üretiriz. TPM, Süreç Yönetimi KAİZEN, Kalite Çemberleri, Varlık Yönetimi, Risk Yönetimi, araçlarını kullanarak firmaların iş süreçlerindeki verimliliği maksimize ederiz. Kuruluşların; Daha az zamanda, daha az maliyetle daha fazla kalite ürün ve hizmetler üretilmesi sağlıyoruz.

Yönetim sistemleri alanında belli olgunluğa gelen kuruluşlarımız için ise artık iş süreçlerini sayısallaştırmanın zamanı gelmiştir. Bunun için ise dört yazılım ürünümüz bulunmaktadır. Yazılım ürünleri ana tedarikçimiz BİMSER Çözüm firmasıdır. Bimser yönetim sistemi ve iş akış yönetimi yazılımları alanında ülkemizin en büyük yazılım üreticisidir. Bimser Çözüm ve ürünleri %100 yerli olmakta birlikte hali hazırda 33 ülkeye de biz çözüm ortakları aracığıyla bu ürünlerin ihracatı geçekleştirilmektedir. Adenyum Teknoloji bu anlamda Bimser’in 26 çözüm ortağından biridir. Bimser 220 kişilik dev yazılım kadrosu ile QDMS, ENSEMBLE, BEAM, EBA ürünlerini üretir ve geliştirir bizde bu ürünlerin satış, implemantasyon ve satış sonrası desteğini veririz. Bizim bu noktada en önemli görevimiz bu dört yazılım ürünümüzü kuruluşlara  en mükemmel şekilde implementasyonunu gerçekleştirmektir. Bu nedenle bünyemizde alanında uzman bilişim ve entegre yönetim sistemi uzmanlarıyla çalışıyoruz.

Bilişim Ürünlerimizin Modülleri:

*QDMS ( Entegre Yönetim Sistemi Yazılımı: Doküman yönetimi, DÖF, iç denetim, ygg, aksiyon, olay bildirimi, eğitim, risk analizi, anket, e-reçete, iç müşteri şikayetleri, dış müşteri şikayetleri, kalibrasyon, FMEA, değişim yönetimi, iş izin takibi, toplantı yönetimi, kişisel koruyucu donanım, KVKK, periyodik muayene, öneri sistemi, acil durumlar, saha yönetimi modüllerinden oluşur.

*ENSEMBLE (Süreç ve Performans Yönetim Sistemi)

*BEAM (Bakım ve Varlık Yönetim Sistemi)

*EBA ( Doküman ve İş Akış Yönetim Sistemi)


Fotoğraflar
Başarı
Çaba
Zirve
Site Yönetimi Adenyum Tek. San. İç ve Dış Tic. A.Ş. l Yazılım K7
EN