/  Gezinti Bağlantılarını Atla
Ana Sayfa /
KURUMSAL /

Adenyum Hakkında

 

Şirketimiz 2017 yılında Akredite Kobi Danışmanı, Öğretmen Serkan Seyhan ve Yüksek Elektrik Elektronik Mühendisi Mustafa Şahin’in ortaklığıyla Kocaeli’de faaliyetlerine başladı. Ticari yaşamını Kocaeli Üniversitesi Teknoloji Geliştirme Kampüsünde devam ettirmektedir. "Çözüm Üretir… " sloganıyla çıktığımız yolumuza bugün yüzün üzerinde kuruluşun yönetim süreçlerine değer katarak devam ediyoruz. Kuruluşların en az  zamanda en az maliyetle ve en çok kaliteli şekilde hedeflerine ulaşmada katkı sağlıyoruz.

Şirket ortaklarını geçmiş iş yaşamından getirdiği tecrübeleri ve başarıyla Adenyum Teknoloji hızla tüm ülkemizde tanınmakla kalmadı, uluslararası dev firmalarında bilişim, teknoloji ve yönetim danışmanlığı alanlarında tedarikçi statüsüne ulaştı.

 

NELER YAPIYORUZ ?

Adenyum Teknoloji olarak müşterilerimize Kurumsal Dönüşüm, Dijital Dönüşüm ve Global Dönüşüm hizmetleri veren bir danışmanlık firmasıyız..

Öncelikle müşterinin ulusal ve uluslararası fonlardan maksimum düzeyde istifade etmelerini sağlıyoruz. Bunun için alanında uzman ve tecrübeli Kosgeb, Tübitak, Ticaret Bakanlığı, AB, Kalkınma Ajansları mevzuatlarını iyi bilen ve bu kurumlara proje yazıp yönetebilecek bir ekip ile çalışıyoruz. Diğer bir yetkinliğimiz ise yönetim danışmanlığıdır. Kuruluşların bütçe yönetimine geçmelerini sağlar, 5S metodoloji ise çalışma alanlarının tertip düzenini sağlayarak müşteri ve çalışanlar için daha verimli alanlar üretiriz. TPM, Süreç Yönetimi KAİZEN, Kalite Çemberleri, Varlık Yönetimi, Risk Yönetimi, araçlarını kullanarak firmaların iş süreçlerindeki verimliliği maksimize ederiz. Kuruluşların; Daha az zamanda, daha az maliyetle daha fazla verimlilik sağlayarak kazanımlarını arrtırmayı hedefliyoruz. 

DİJİTAL DÖNÜŞÜM HİZMETLERİMİZ

Yönetim sistemleri alanında belli olgunluğa gelen kuruluşlarımız için ise artık iş süreçlerini sayısallaştırmanın zamanı gelmiştir. Bunun için ise beş yazılım ürünümüz bulunmaktadır. Yazılım ürünleri ana tedarikçimiz BİMSER ÇÖZÜM firmasıdır. Bimser yönetim sistemi ve iş akış yönetimi yazılımları alanında ülkemizin en büyük yazılım üreticisidir. Bimser Çözüm ve ürünleri %100 yerli olmakta birlikte hali hazırda 33 ülkeye de biz çözüm ortakları aracığıyla bu ürünlerin ihracatı geçekleştirilmektedir. Adenyum Teknoloji bu anlamda Bimser’in 26 çözüm ortağından biridir. Bimser 220 kişilik dev yazılım kadrosu ile QDMS, ENSEMBLE, BEAM, EBA, CSP ürünlerini üretir ve geliştirir bizde bu ürünlerin satış, implemantasyon ve satış sonrası desteğini veririz. Bizim bu noktada en önemli görevimiz bu beş yazılım ürünümüzü kuruluşlara  en mükemmel şekilde implementasyonunu gerçekleştirmektir.

Ürünlerimiz genel olarak kullanım açısından esnek, kullanıcı dostu ara yüzüne sahiptir. Canias, Netsis, SAP, Logo, IFS, Nebim gibi birçok popüler ERP'ler ile entegrasyonu mümkündür. Ayrıca 5 ürünümüz de kendi aralarında entegre çalışabilmektedir.

Firmaların çalışan sayısı ve iş yükü arttıkça manuel çalışmaları oldukça zorlaşmakta, bu sebeple verimliliği arttırmak, veri kaybını önlenmek amacıyla dijitalleşmenin yollarını aramaktalar. Ürünlerimizin geniş kapsamlı olması müşterilerimizin ihtiyaç, istek ve beklentilerini rahatlıkla karşılayabilmektedir. Kısacası ürünlerimiz her sektörün amaçlarına hizmet edebilir niteliktedir. Bimser tarafından akredite edilmiş sertifikalı mühendis ve yazılımcılardan oluşan güçlü kadromuzla sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz.

En iyisi, daha iyisi için bize ulaşabilirsiniz.

 

Dijital Dönüşüm Hizmetlerimiz

*QDMS ( Entegre - Kalite Yönetim Sistemi )

*ENSEMBLE (Süreç ve Performans Yönetim Sistemi)

*BEAM (Bakım ve Varlık Yönetim Sistemi)

*EBA ( Doküman ve İş Akış Yönetim Sistemi)

*CSP (İçerik Servisleri Platformu)

 


Fotoğraflar
Başarı
Çaba
Zirve
Site Yönetimi Adenyum Tek. San. İç ve Dış Tic. A.Ş. l Yazılım K7
EN